YENİ YIL MESAJI

Saktem olarak yeniyılınızı en içten dileklerimizle kutlar, vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dileriz.


Hizmetlerimizden memnunmusunuz
evet
hayır

 

Sanayileşmiş toplumlarda görülen, hızlı şehirleşme, hayat standartlarının yükselmesi ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi gibi etkenler, katı atıkların miktar ve çeşit bakımından artmasını da beraberlerinde getirmişlerdir. Ortaya çıkan bu durum, söz konusu atıkların düzenli ve etkin bir biçimde toplanması, taşınması, depolanması ve işlenmesini gerekli kılmıştır.

 

Atık konusu, çevreyi ve canlı yaşamını doğrudan etkileyen bir alan olduğundan, bu alanda yürütülecek faaliyetler bilgi birikimi, teknolojik gelişmeler ve üst düzeyde bir hassasiyetin birleştiği bir çabayı gerektirir.

1990'dan bugüne dek atık yönetimi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, büyük sanayi tesisleri, sağlık kurumları ve yerel yönetimler adına üstlendiği birçok projeyi başarıyla tamamlamış olup, halen devam etmekte olan projeler bu başarının en açık göstergesidir.

Geçen zaman içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi, teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli iyileştirilen araç ve ekipman envanterimiz, alanında uzmanlaşmış ve gerekli çevre bilincine sahip personel kadromuz ve karar verme, uygulama, sonuçlandırma ve problem çözme niteliklerini taşıyan yönetim ekibimiz, yeni projeler üstlenme konusundaki istek ve özgüvenimizi teşkil eden ana unsurlardır.
 
Copyright © 2014 Adanet Ajans